Právní ujednání

Informace obsažené na portálu estate.cz jsou poskytovány zdarma, mají obecný charakter a vztahují se k tématům, která jsou předmětem zájmu jejich návštěvníků. Neslouží jako zdroj odborného poradenství a nenahrazují v žádném případě profesionální služby. Při řešení konkrétních otázek či rozhodnutí, proto prosím kontaktujte naše partnery.

Přestože věnujeme maximální pozornost aktuálnosti a přesnosti informací poskytnutých na našich webových stránkách, nemůžeme vzhledem k charakteru elektronické komunikace a zdroji dat od našich partnerů zajistit jejich naprostou aktuálnost, přesnost a kompletnost. Vzhledem k výše uvedenému neposkytuje portál estate.cz záruku, pokud jde o úplnost, přesnost a včasnost zde zveřejněných informací a neodpovídá za jakékoliv následky způsobené případným užitím těchto informací. V případě, že potřebujete řešit jakékoliv konkrétní otázky, doporučujeme vám obrátit se přímo na naše partnery.

Portál estate.cz obsahuje odkazy na další webové stránky, jejichž obsah a provozování nemůžeme ovlivnit. Neodpovídáme za zabezpečení ochrany osobních údajů nebo obsah těchto stránek. Při jejich návštěvě věnujte prosím pozornost informacím, které k ochraně osobních údajů a obsahu stránek poskytuje jejich provozovatel.

Obsah těchto stránek je chráněn autorským právem. Copyright © 2016-2019 Premium Media Group. Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.